Zákazník: nepřihlášen
Cena zboží: 0,00 Kč

Profil firmy - zahradní nábytek, jídelní nábytek

Výrobní program naší firmy vznikl v roce 2001 a od té doby se prodej výrobků každoročně zvyšuje. Výrobky jsou prodávány pod značkou „Dřevoland" a od samotného začátku je kladen veliký důraz na kvalitu, která je díky této značce pro zákazníky velice dobře identifikovatelná.

V roce 2007 jsme vybudovali nové výrobní prostory ve Vítkově, a v roce 2019 přesunuli výrobu do blízkých Oder, kde je také možnost vidět některé naše výrobky, ale i vyzkoušet a zakoupit nebo objednat. Na objednání zboží můžete rovněž využít náš E-shop zahrada-nabytek.cz s dodáním po celé ČR zdarma.  Završili  jsme koncepční rozvoj  transformací na společnost Dřevoland.cz s.r.o.

Nosným výrobním programem jsou dodávky exteriérových a interiérových nábytkových sestav z masivního dřeva pro restaurace, hotely, města a obce a odpočívárny firem. V posledních třech letech se výrazně zvýšil podíl zakázek na luxusní dubové stoly a dubové židle. V nezanedbatelném množství se rovněž realizují zakázky pro soukromé osoby - dřevěný jídelní nábytek a dřevěný zahradní nábytek k rodinným domům, bazénům, chatám apod.