Zákazník: nepřihlášen
Cena zboží: 0,00 Kč

Novinky - Zahradní nábytek :: Dřevoland

[10.02.2022] Nový eshop

Náš nový eshop

Pracovali jsem usilovně na novém eshopu. Nyní nás najdete také na www.nabytek-gerlich.cz  Kompletní sortiment dubového nebo zahradního nábytku, ale také prvky na dětská hřiště.

Pro školy, školky či města nabízíme  herní prvky z akátu certifikované pro veřejný sektor.


[07.09.2018] Užijte si zbytek léta

Dokončujete dům a hodláte si ještě užít zbytek léta a krásné podzimní dny na Vaší zahradě?

Dokončujete dům a hodláte si ještě užít zbytek léta a krásné podzimní dny na Vaší zahradě? Nový dřevěný zahradní nábytek je přesně to, co Vaší zahradě nyní chybí k dokonalosti. Doplňte širokou škálu podzimních vůní Vaší zahrady nádhernou vůní dřeva a pořiďte si zbrusu nový zahradní nábytek za posezónní ceny !

Krásný podzim přeje

Vaše zahrada-nabytek.cz


[10.03.2018] Připravte se na brzké jaro už nyní !!!

Jaro už klepe na dveře !!! Objednejte si zahradní nábytek právě teď a nechte si jej doručit libovolný den v březnu, dubnu nebo květnu.

Jaro nám posílá své pozdravy již od února, což přináší radost všem, kdo milují první jarní slunečné dny. Objednejte si zahradní nábytek právě teď a my Vám zboží doručíme v den, který si zvolíte - ať už v březnu, dubnu nebo květnu. Do poznámky v objednávkovém formuláři napište den nebo časové rozpětí, kdy chcete zahradní nábytek doručit a pár dnů před požadovanou expedicí Vás zkontaktujeme telefonicky a domluvíme si den, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Tímto způsobem se vyhnete jakémukoli čekání  a můžete si v klidu vychutnat první teplé sluneční paprsky s novým masivním zahradním nábytkem.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[24.12.2017] Přejeme Vám mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v Novém roce 2018

Přejeme Vám mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v Novém roce 2018

Děkujeme všem zákazníkům za projevenou přízeň, obchodním přátelům za výbornou spolupráci a věříme, že i v nadcházejícím roce 2018 Vám budeme moci poskytovat co nejkvalitnější služby, a že náš zahradní nebo dubový nábytek Vám bude přinášet radost, pohodu a spokojenost.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[26.05.2017] Jaro je v plném proudu :)

Jaro je v plném proudu, užijte si slunce na novém nábytku !!!

Vychutnejte si zajímavé slevy a užijte si Vaši rozkvetlou zahradu na novém, pohodlném nábytku z našeho sortimentu. Bližší informace naleznete v Kategorii "Akční nabídka".

Vaše zahrada-nabytek.cz


[18.09.2016] Masivní dubové stoly - nový výrobek Dubový stůl Stella

Kategorii Dubové jídelní stoly jsme rozšířili o nový typ masivního dubového stolu Stella.

Tento masivní dubový stůl je vyráběn v excelentní tloušťce desky 54 mm. Designové provedení tohoto stolu bez tzv " lubů" Vám umožní doladit Vaše jídelní prostory k jakýmkoli židlím a jinému nábytku. Základní rozměr stolu je 190x90cm. Na přání Vám vyrobíme i jakýkoli jiný rozměr.

Masivni dubovy stul Stella

Věříme, že i tento výrobek bude u Vás stejně oblíbený jako stávající dubové stoly, dubové židle a ostatní dubový nábytek a zahradní nábytek  z naší produkce.

Vaše zahrada-nabytek


[05.04.2016] Jaro je opět tady !!!

Připravte se na jaro !!! Objednejte si nábytek již nyní a do poznámky uveďte den, kdy byste rádi nábytek chtěli mít doma na chalupě, u domku nebo v restauraci.

Nenechávejte objednávku na poslední chvíli. Týden před dnem, který uvedete do objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat ohledně přesného termínu dodání. Jaro je již plném proudu - otevřete dokořán a nechte se hýčkat zahradním posezením podle Vašich představ.

I letos jsme plně připraveni splnit jakékoli Vaše přání.

Přejeme krásné jarní dny.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[16.12.2015] Vánoce a Nový rok 2016

Příjemné prožití Vánočních svátků a šťastný a veselý Nový rok 2016.

Kolektiv Dřevoland.cz s.r.o. Vám přeje příjemné a pohodové prožití Vánočních svátků a mnoho úspěchu a pevné zdraví v roce 2016.

Děkujeme všem zákazníkům za projevenou důvěru a věříme, že i v nadcházejícím roce 2016 Vám budeme moci v praxi dokázat naši filosofii - poskytování co nejkvalitnějších služeb, a že náš dubový jídelní nábytek nebo zahradní nábytek Vám bude zpříjemňovat každou volnou chvilku plnou pohody a spokojenosti ve Vašich domovech.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[11.04.2015] Máte vše připraveno na jarní grilování?

Máte vše připraveno na jarní grilování? Využijte naší Akční nabídky a užijte si se svými známými posezení na nejmasivnějším zahradním nábytku vyráběném v ČR.

Dopravné a balné zdarma je samozřejmostí i letos, ať už si objednáte jedno křeslo nebo celou zahradní sestavu.

Přejeme Vám krásné jarní dny plné slunce a pohody.

Kolektiv zahrada-nabytek.cz


[03.02.2015] Připravte se na jaro !!!

Připravte se na jaro !!! Objednejte si zahradní nábytek již nyní a nechte si jej doručit libovolný den v březnu, dubnu nebo květnu.

Objednejte si zahradní nábytek nyní a nechte si zboží doručit libovolný den v březnu, dubnu nebo květnu. Stačí do poznámky v objednávce uvést přibližný den kdy chcete zahradní nábytek doručit a my Vás budeme před požadovanou expedicí kontaktovat telefonicky, zda Vám termín vyhovuje nebo jej chcete případně ještě posunout na jiné datum. Včasnou objednávkou s možností doručení dle Vašeho výběru se vyhnete na jaře jakémukoli čekání a můžete si nádherné jarní počasí užít v opravdové pohodě v den, kdy Vám to bude nejlépe vyhovovat.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[21.12.2014] Krásné Vánoce a úspěšný Nový rok 2015

Kolektiv Dřevoland.cz s.r.o. Vám přeje mnoho úspěchů v osobním i pracovnám životě a pevné zdraví v roce 2015.

Děkujeme všem zákazníkům za projevenou přízeň v tomto roce a věříme, že i v nadcházejícím roce 2015 budeme moci i nadále poskytovat co nejkvalitnější služby, a že náš jídelní dubový nábytek, zahradní nábytek a restaurační nábytek Vám bude zpříjemňovat každý okamžik ve Vašich oblíbených prostorách.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[03.07.2014] Oznámení o změně sídla firmy

Oznamujeme všem zákazníkům a ostatním odběratelům a dodavatelům, že došlo ke změně adresy sídla firmy. Zahradní nábytek a dubový nábytek můžete shlédnout a vyzkoušet i nadále na adrese naší provozovny, která se nemění.

Nová adresa sídla firmy je: Dřevoland.cz s.r.o., Tlapákova 1223/1, 700 30  Ostrava-Hrabůvky.  Adresa provozovny a prodejny ve Vítkově na ulici Dělnická 959, 749 01,  zůstává beze změny.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[16.05.2014] Termíny dodání v květnu a červnu

Současné termíny dodání zahradního nábytku se pohybují do cca 1 týdne. Zahradní nábytek nyní - v plné sezóně vyrábíme na dvě směny a snažíme se držet většinu výrobků skladem.

Přesto je však nutno počítat v případě Vašeho požadavku na provedení povrchové úpravy - s technologickou pauzou na vyzrání mezi jednotlivými nátěry. Chcete-li mít zahradní nábytek na Vaší zahradě nebo pro potřeby Vaší zahradní restaurace u Vás přesně dle Vašich záměrů, počítejte prosím s touto malou časovou rezervou. Rádi pro Vás uděláme maximum, co je v našich silách.

 

Vaše zahrada-nabytek.cz


[05.01.2014] Přejeme Vám úspěšný rok 2014.

Kolektiv Dřevoland.cz s.r.o. Vám přeje splnění všech přání a pevné zdraví v roce 2014.

Děkujeme Vám za důvěru projevenou v minulém roce a i v Novém roce 2014 Vám chceme poskytovat co nejkvalitnější služby, a věříme, že náš zahradní nebo jídelní dubový nábytek Vám bude zpříjemňovat každodenní život a přinášet mnoho radosti a krásných chvil.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[19.11.2013] Termíny dodání do Vánoc

Aktuální termíny dodání do Vánoc 2013.

Výrobní kapacity s dodáním nábytku do letošních Vánoc jsou z velké části naplněny. V případě, že zvažujete výrobu a dodání nábytku do Vánoc, neváhejte nás kontaktovat  mailem nebo telefonicky. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom Vám vyšli vstříct a přispěli našimi výrobky k vánoční pohodě i u Vás doma.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[17.10.2013] Dřevěný zahradní nábytek Vám provoní zahradu

Dřevěný zahradní nábytek vdechne Vaší zahradě další kouzelnou vůni podzimu!

Máte zahradu a rádi na ní trávíte volný čas? Potom jistě milujete právě začátek podzimu, kdy se na zahradách a v sadech sklízí mnoho ovoce a zeleniny. Po celé zahradě to voní zralými plody a Vy si užíváte zaslouženou odměnu pro celoroční práci. Nový dřevěný zahradní nábytek je přesně to, co Vaší zahradě nyní chybí k dokonalosti. Doplňte širokou škálu podzimních vůní Vaší zahrady nádhernou vůní dřeva a pořiďte si zbrusu nový zahradní nábytek od předního dodavatele!

Dřevěný zahradní nábytek vdechne Vaší zahradě další kouzelnou vůni podzimu!

Snad nic na světě nevoní tak krásně jako dřevo. Pořiďte si nyní krásný dřevěný zahradní nábytek a vnímejte všemi smysly sepětí s přírodou! Vyberte si dřevěný zahradní nábytek ze smrkového masivu nebo dubový nábytek a budete se na Vaší zahradě cítit tak dobře jako nikdy před tím. Neváhejte a objednejte si ten nejkvalitnější zahradní nábytek přímo od výrobce ještě dnes. Kontaktujte nás!

Vaše zahrada-nabytek.cz


[05.03.2013] Rozkládací zahradní stůl Bondi

Rozkládací hliníkový zahradní stůl Bondi je opět v prodeji.

Pro letošní sezónu máme opět v našem sortimentu perlu v kategorii hliníkového zahradního nábytku: Hliníkový zahradní stůl Bondi - rozkládací. Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k atraktivitě tohoto stolu a zahradních sestav Bondi 4 a Bondi 6 nejsme schopni předpovědět jak dlouho se udrží v prodeji než bude vyprodán.

Přejeme krásné jarní dny

Vaše zahrada-nabytek.cz


[03.01.2013] Vyšší sazba DPH od 1.1.2013 - naše výrobky nezdražujeme

Vyšší sazba DPH od 1.1.2013 - naše výrobky nezdražujeme

Od 1.1.2013 se zvyšuje sazba DPH z 20% na 21%. Veškeré naše výrobky však zdražení nepocítí.

Nezdražujeme !!! Díky zvýšení DPH na 21% podraží veškeré vstupy a zvýšené náklady se promítnou i do dopravy.  V rámci naší filosofie, kterou i nadále zůstává výroba kvalitních výrobků a poskytování co nejkvalitnějších služeb, jsme se rozhodli, že naši zákazníci u veškerého zboží zdražení nepocítí. Rovněž doprava zůstává pro letošní rok 2013 u všech výrobků zdarma. 

Vaše zahrada-nabytek.cz


[25.07.2012] Dovolená

Vzhledem k období dovolených doporučujeme objednávat s několikadenním předstihem.

Vážení zákazníci,

vzhledem k probíhajícím dovoleným Vám doporučujeme provádět objednávky s mírným předstihem. Dodací lhůty jsou na zahradní nábytek v tuto chvíli cca 3-7 dnů, a to v závislosti na místě dodání. Nicméně, v případě akutního požadavku na kratší termín dodání, se pokusíme Vašemu požadavku vyhovět k Vaší plné spokojenosti.

Krásné prázdninové dny.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[19.04.2012] Dubové stoly - přidán nový výrobek

Kategorii jídelní dubové stoly jsme rozšířili o Rozkládací dubový stůl Dřevoland 140/200x90cm.

Na četné požadavky zákazníků jsme kategorii Jídelní dubové stoly rozšířili  o nový, velice masivní dubový rozkládací stůl.  Dubový stůl má ve složeném stavu rozměr 140x90cm a po rozložení 200x90cm. Tloušťka noh je 12cm. Stejně jako u ostatních našich výrobků, je spárovková deska lepená unikátní technologií tzv. "zubové spárovky". Věříme, že i tento výrobek bude u Vás stejně oblíbený jako stávající modely dubových stolů, židlí a ostatního dubového nábytku z naší produkce.

Vaše zahrada-nabytek


[01.12.2011] Aktuální termíny dodání v prosinci 2011

S blížícím se koncem roku jsou naše kapacity již téměř naplněny.

V případě požadavku na dodání nábytku ještě v letošním roce nás neváhejte kontaktovat  mailem nebo telefonicky. Uděláme co bude v našich silách, abychom Vám vyšli vstříct a přispěli našimi výrobky k vánoční pohodě i u Vás doma.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[14.08.2011] Aktuální termín dodání - změna

Od dnešního dne držíme většinu výrobků ze sortimentu "Zahradní nábytek" opět skladem

Termíny dodání u většiny zahradního nábytku se vrací zpátky ze 7dnů na dodání ihned. V tuto chvíli začínáme držet většinu výrobků opět skladem, v případě požadavku na větší množství nás prosím kontaktujte telefonicky na naši zákaznické lince nebo e-mailem.

Vaše zahrada-nabytek.cz 


[03.06.2011] Aktuální termín dodání

Od dnešního dne prodlužujeme termín dodání u zahradního nábytku na cca 1 týden. V případě požadavku na kratší dodání uděláme vše, co je v našich silách pro Vaši spokojenost.

Od dnešního dne se vzhledem k plné vytíženosti našich výrobních kapacit  prodlužuje termín dodání u zahradního nábytku na cca 7dnů.

Bližší informace naleznete u jednotlivých výrobků. Termíny dodání se mohou v průběhu dalších týdnů postupně měnit, proto máte-li vybraný výrobek můžete si jej objednat v předem dohodnutém termínu (stačí uvést do poznámky při objednání) nebo můžete sledovat aktuální termín dodání u každého výrobku. Při větších zakázkách (restaurace apod.) je nutno počítat s lhůtou o něco delší.

V případě individuálních požadavků na extrémně rychlý termín dodání nás můžete kontaktovat na tel. číslech uvedených v kontaktech. Uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Vaše zahrada-nabytek.cz 


[15.05.2011] Dubové stoly - přidání nového výrobku

Dubové jídelní stoly jsme rozšířili o nový výrobek: kulatý Dubový jídelní stůl Dřevoland-Sphere 90cm.

Na četné požadavky zákazníků jsme kategorii Jídelní dubové stoly rozšířili dnes o nový typ celomasivního stolu - tentokrát kulatého jídelního stolu Dřevoland-Sphere 90cm, tl.40mm. I tento výrobek je celomasivní, z výběrového a dokonale vysušeného dubového masívu a stejně jako u ostatních našich výrobků je spárovková deska lepená technologií tzv. "zubové spárovky". Věříme, že i tento výrobek bude u Vás stejně oblíbený jako stávající modely dubových stolů, židlí a ostatního dubového nábytku z naší produkce.

Vaše zahrada-nabytek


[01.01.2011] Nový rok 2011

Kolektiv Dřevoland.cz s.r.o. Vám přeje mnoho úspěchu a pevné zdraví v roce 2011.

Přejeme Vám mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v Novém roce 2011.

Děkujeme všem zákazníkům za projevenou přízeň v minulém roce a věříme, že i v letošním roce 2011 Vám budeme moci v praxi dokázat naši filosofii - poskytování co nejkvalitnějších služeb, a že náš zahradní nebo jídelní nábytek Vám bude zpříjemňovat každou volnou chvilku plnou pohody a spokojenosti ve Vašich oblíbených prostorách.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[11.11.2010] Dubové židle

Dubové jídelní židle jsme rozšířili o nový výrobek: Dubová celomasivní židle Dřevoland-Julietta

Dnes jsme kategorii Jídelní dubové židle rozšířili o nový typ elegantní celomasivní židle Dřevoland-Julietta. I tento výrobek je celomasivní, z výběrového a dokonale vysušeného dubového masívu a svojí dokonalou konstrukcí a pevností je předurčena pro desítky let spokojeného užívání. Věříme, že i tento výrobek bude u Vás stejně oblíbený jako stávající modely dubových židlí, stolů a ostatního dubového nábytku z naší produkce.

Vaše zahrada-nabytek


[11.10.2010] Dubový nábytek

Dubový nábytek jsme rozšířili o nové výrobky zařazené v kategorii "Dubový nábytek - ložnice".

Právě jsme rozšířili kategorii  dubového nábytku o "Dubový nábytek - ložnice", kde naleznete základní typ postele, nočního stolku a skříní. Všechny tyto výrobky vám rovněž vyrobíme v libovolných rozměrových modifikacích. Upozorňujeme, že i tyto výrobky jsou celomasivní, tzn. že k výrobě nepoužíváme dýhu, pouze výběrový a dokonale vysušený dubový masív. Věříme, že tyto výrobky budou u Vás stejně oblíbené jako stávající modely celomasivních dubových stolů a židlí.

Vaše zahrada-nabytek


[01.01.2010] Vyšší zazba DPH - nezdražujeme

Od 1.1.2010 se zvyšuje sazba DPH na 20%. Veškeré naše výrobky však zdražení nepocítí.

Nezdražujeme !!! Od 1.1.2010 se zvyšuje sazba DPH na 20%. Díky zvýšení DPH a spotřební daně podraží výrazným způsobem  i doprava. V rámci naší filosofie poskytování co nejkvalitnějších výrobků služeb jsme se rozhodli, že naši zákazníci u veškerého zboží zdražení nepocítí. Ceny zůstanou pro letošní rok zachovány. Zvýšení DPH hradíme plně v režii naší společnosti. Rovněž doprava zůstává pro rok 2010 pro všechny výrobky zdarma.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[19.12.2009] Dubový nábytek

V průběhu ledna 2010 rozšíříme kategorii jídelních dubových stolů o nový stůl atraktivního moderního designu.

V průběhu ledna 2010 rozšíříme kategorii  jídelních dubových stolů o nový stůl atraktivního moderního designu. Věříme, že tento stůl bude u Vás stejně oblíbený jako stávající modely celomasivních dubových stolů.

Vaše zahrada-nabytek


[19.01.2009] Dubové židle

Dnes jsme rozšířili kategorii Jídelní dubový nábytek o další dubové židle.

Dnes jsme rozšířili kategoriii "Jídelní dubový nábytek" o další dva typy jídelních dubových židlí. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že Vám kolekce jídelních dubových židlí, polokřesel a dubových stolů pomůže k ucelenému doladění Vašich jídelních prostor podle Vašich představ.

Vaše zahrada-nabytek


[01.11.2008] Předvánoční výprodej.

Dnešním dnem zahajujeme speciální vánoční slevy na vybrané typy nábytku.

Dnešním dnem byla zahájena vánoční akce na některé položky z našeho sortimentu. Bližší informace naleznete v sekci "Akční nabídka".

Vaše zahrada-nabytek.cz


[01.04.2008] Bezplatná zákaznická linka

Od dnešního máte možnost volat dotazy k našim výrobkům na Zelenou linku 800 169 230

Vážení zákazníci,

v rámci zklalitňování našich služeb jsme pro vás od dnešního dne zřídili bezplatnou telefonní linku, na kterou nám můžete volat vaše dotazy k produktům a doplňkovým službám, které nabízíme v našem e-shopu. Věříme, že tato služba přispěje k Vašemu maximálnímu komfortu při výběru zboží z našeho sortimentu a k celkovému pohodlí při nákupu.

Vaše zahrada-nabytek.cz


[13.03.2008] Prodej na splátky s GE Money Multiservis,a.s.

Prodej na splátky s GE Money-Multiservis,a.s.

Ve spolupráci s předním poskytovatelem úvěrových produktů GE Money Multiservis,a.s. jsme pro Vás od dnešního dne připravili možnost nákupu na splátky. Uvědomujeme si, že čím dál tím více lidí s oblibou využívá této formy nákupu a věříme, že budete s našimi výrobky a se službami úvěrové společnosti GE Money Multiservis,a.s. plně spokojeni. Bližší informace naleznete po kliknutí na obrázek Nákup na splátky.

Vaše zahrada-nabytek.cz